O nás

Penzión Eden

Penzión Eden sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tatier v odľahlej časti mesta Brezna.
Penzión poskytuje možnosť ubytovania až 18 osôb v 5 samostatných apartmánoch s veľkým altánkom a ihriskom pre športové aktivity čo z neho robí vhodného adepta pre teambuilding ale aj rodinnú dovolenku.

Altánok

Altánok s kapacitou 18 ľudí grilom a krbom

Parkovisko

Vlastné parkovisko s kapacitou 5-7 vozidiel

Ihrisko

Veľké ihrisko vhodné na aktivity ako futbal / badminton

Súkromie

Apartmány sú vybavené vlastným vstupom a kúpelňou

11
18
24
23
22
5
previous arrow
next arrow

VYBAVENIE PENZIÓNU

Eden Vám ponuka uzavretý a bezpečný areál, kde budete mať k disozícii apartmány, ako aj ďalšie vybavenie. Interiér ponúka niekoľko dvojizbových a jednoizbových apartmánov s celkoovou kapacitou 18 ľudí. Každý apartmán má vlastnú kúpeľnu a kuchynku. V exteriéri je Vám k dispozícii trávnaté ihrisko na futbal, volejbal, badminton a iné športy. Veľký altánok hneď vedľa ihriska Vám poskytne priestor pre grilovanie a vonkajšie posedenie. Je to ideálne prostredie pre skupiny ľudí, ako aj malé deti.

    Altánok
    Krb
    Veľké ihrisko
    Terasa
14
16
15
11
19
18
13
12
17
previous arrow
next arrow

Exteriér penziónu

Penzión Eden sa nachádza v tichej časti na okraji mesta Brezno, v srdci Horehronia. U náš môžete v pokoji relaxovať, športovať, grilovať a zároveň mať blízko do lyžiarských stredísk v Nízkych Tatrách, krásnej Muránskej planiny, či iných atrakcií Horehronia. Areál mimo hlavnej cesty ponúkne bezpečné a uzavreté prostredie pre Vás a Vaše deti.

    Lyžiarske strediská
    Turistika
    Wellness