O nás

Penzión Eden

Penzión Eden sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tatier v odľahlej časti mesta Brezna.
Penzión poskytuje možnosť ubytovania až 18 osôb v 5 samostatných apartmánoch s veľkým altánkom a ihriskom pre športové aktivity čo z neho robí vhodného adepta pre teambuilding ale aj rodinnú dovolenku.

Altánok

Altánok s kapacitou 18 ľudí grilom a krbom

Parkovisko

Vlastné parkovisko s kapacitou 5-7 vozidiel

Ihrisko

Veľké ihrisko vhodné na aktivity ako futbal / badminton

Súkromie

Apartmány sú vybavené vlastným vstupom a kúpelňou

previous arrow
next arrow
Slider

VYBAVENIE PENZIÓNU

Eden Vám ponuka uzavretý a bezpečný areál, kde budete mať k disozícii apartmány, ako aj ďalšie vybavenie. Interiér ponúka niekoľko dvojizbových a jednoizbových apartmánov s celkoovou kapacitou 18 ľudí. Každý apartmán má vlastnú kúpeľnu a kuchynku. V exteriéri je Vám k dispozícii trávnaté ihrisko na futbal, volejbal, badminton a iné športy. Veľký altánok hneď vedľa ihriska Vám poskytne priestor pre grilovanie a vonkajšie posedenie. Je to ideálne prostredie pre skupiny ľudí, ako aj malé deti.

    Altánok
    Krb
    Veľké ihrisko
    Terasa
previous arrow
next arrow
Slider

Exteriér penziónu

Penzión Eden sa nachádza v tichej časti na okraji mesta Brezno, v srdci Horehronia. U náš môžete v pokoji relaxovať, športovať, grilovať a zároveň mať blízko do lyžiarských stredísk v Nízkych Tatrách, krásnej Muránskej planiny, či iných atrakcií Horehronia. Areál mimo hlavnej cesty ponúkne bezpečné a uzavreté prostredie pre Vás a Vaše deti.

    Lyžiarske strediská
    Turistika
    Wellness